پورسیف
جلسه هماهنگي راه اندازي كارخانه توليد فناوري برگزار شد
جلسه هماهنگي راه اندازي كارخانه توليد فناوري برگزار شد جلسه هماهنگي راه اندازي كارخانه توليد فناوري برگزار شد
جلسه هماهنگي راه اندازي كارخانه توليد فناوري برگزار شد
معاون استاندار از برگزاري جلسه هماهنگي در خصوص راه اندازي كارخانه توليد فناوري استان لرستان خبر داد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري اين جلسه به رياست مهندس وليزاده و با حضور دستگاه هاي جهاد كشاورزي، اتاق بازرگاني، سازمان صنعت معدن و تجارت، بنياد نخبگان، آموزش فني و حرفه‌اي، پارك علم و فناوري، آموزش و پرورش و جهاد دانشگاهي استان برگزار شد.
وليزاده در خصوص راه اندازي كارخانه توليد فناوري گفت: كارخانه توليد فناوري يكي از مباحث روز دنياست كه لرستان نيز در اين راه بايد با اين موضوع همگام شود .
وي تصريح كرد: هدف توسعه لرستان بوده و اين امر مستلزم پيگيري و مشاركت همه جانبه است.
معاون استاندار اظهار داشت: در همين راستا اقداماتي مانند برگزاري جلسات هماهنگي، تأمين اعتبار و اختصاص يك مكان مناسب با طرح در دستور كار قرار گرفت كه فرآيند تأمين اعتبار آن تا حدودي انجام شده و رايزني ها براي مكان اجراي طرح در حال انجام است .
مهندس وليزاده در ادامه افزود: در خصوص مكان طرح با در نظر گرفتن زمان بر بودن فرآيند ساخت و ساز و توجه به قانون اقتصاد مقاومتي، مكاني كه از پيش ساخته شده و به صورت بلا استفاده يا متروك باشد مد نظر است. دستگاه هاي اداري در اين خصوص ظرفيت‌ها را بسنجند و ترجيحاً مكان مورد نظر نيز در محدوده شهري واقع شده باشد.
وي در پايان عنوان كرد: موانع حقوقي و قانوني براي اين مهم رفع و امورات، منطبق با استانداردهاي تعريف شده پيگيري شود. برخي دستگاه ها ظرفيت هاي مناسب و قابل استفاده اي در اين زمينه دارند كه ظرف بازه زماني يك هفته تا 10 روز آينده از اين اماكن بازديد و در صورت متناسب بودن با طرح، معرفي شوند .
1398/10/25
Powered by DorsaPortal