پورسیف
اخبار
1398/03/02
اطلاعات 43 هزار كمك نقدي و غيرنقدي به سيل‌زدگان لرستان ثبت شد اطلاعات 43 هزار كمك نقدي و غيرنقدي به سيل‌زدگان لرستان ثبت شد
مديركل فناوري اطلاعات استانداري لرستان:اطلاعات 43 هزار كمك نقدي و غيرنقدي به سيل‌زدگان لرستان ثبت شد
 مديركل فناوري اطلاعات استانداري لرستان از جمع‌آوري و ثبت اطلاعات 43 هزار كمك نقدي و غيرنقدي به سيل‌زدگان اين استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان به نقل از مهر، كامبيز پورسيف ظهر امروز دوشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به تشكيل كميته فناوري اطلاعات در قرارگاه بازسازي مناطق سيل زده لرستان اظهار داشت: ارتباطات 398 نقطه در شهر و روستا در جريان سيل قطع شد كه پس از گذشت 12 روز از سيل همه اين ارتباطات برقرار شد؛ به جز در دو نقطه چم مهر وبابازيد كه ارتباطات تلفن ثابت هنوز برقرار نشده اما ارتباطات ايرانسل و همراه اول را داريم.
وي با بيان اينكه شبكه فيبر نوري در جريان سيل ويران شد و در همه بسترهاي ارتباطي شاهد قطعي ارتباط بوديم، تصريح كرد: خوشبختانه اين ارتباطات در زمان مناسبي برقرار شد.
مديركل فناوري اطلاعات استانداري لرستان با تاكيد بر جمع آورياطلاعات از كمك‌هاي همه دستگاه‌ها افزود: ركورد 43 هزار تعدادي را در يك بانك اطلاعاتي جمع آوري كرده‌ايم و امروز اطلاعات 43 هزار كمك نقدي و غيرنقدي به سيل زدگان را داريم.
پورسيف با اشاره به اينكه سامانه توزيع اقلام را نيز راه اندازي كرده‌ايم و 348 نفر در اين سامانه ثبت اطلاعات شده‌اند كه مي‌توانند اقلام اساسي را دريافت كنند، ادامه داد: با كمك پژوهشگاه فضايي ايران، اطلاعات و تصاوير هوايي سيل را اخذ كرده‌ايم و يك كتاب الكترونيكي تهيه كرده‌ايم تا وضعيت طغيان رودخانه‌ها را به صورت علمي به تصوير بكشيم.
وي يادآور شد: طي دو مرحله: 5915 نفر در مرحله اول كساني هستند كه اقلام اساسي به آنها تعلق مي‌گيرد.
7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal