پورسیف
اخبار
1397/09/24
تقدير رئيس دفتر رئيس‌جمهور از استاندار لرستان  تقدير رئيس دفتر رئيس‌جمهور از استاندار لرستان
 تقدير رئيس دفتر رئيس‌جمهور از استاندار لرستان
 رئيس دفتر رئيس جمهور از استاندار لرستان تقدير كرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، در راستاي تحقق دولت الكترونيك و هوشمندسازي اداري، تسهيل در امور، كاهش هزينه‌هاي مردم در دسترسي به خدمات و نيز خدمت رساني مطلوب به مردم شريف استان در دولت تدبير و اميد، لرستان به‌عنوان پايلوت در اين بخش معرفي شد.
 همچنين با حمايت‌هاي همه جانبه نهاد رياست جمهوري تعداد زيادي از سامانه‌هاي‌ دولت الكترونيك ده پروژه متعدد دولت الكترونيك در سطوح (GYBGTCGYG) به بهره‌برداري رسيد.
 طرح ارسال و دريافت نامه‌هاي مردمي به دستگاه‌هاي اجرايي از طريق دفاتر پستي و پيشخوان شهري بدون نياز به حضور در ادارات نيز به صورت رسمي اجرا شد.
 طرح حذف كپي شناسنامه و كارت ملي در دستگاه‌هاي اجرايي نيز در بستر شبكه دولت به منظور تسهيل فرآيندهاي مورد نياز مردم در مراجعات به دستگاه‌هاي اجرايي نيز عملياتي شده است.
سامانه جامع دريافت ايده‌هاي خلاقانه با رعايت مالكيت حقوق فكري هم در جهت شبكه‌سازي اقتصاد دانش بنيان و فعالسازي استارت آپ‌ها در راستاي رونق اقتصاد دانش‌بنيان در سطح استان طراحي شد.

همچنين در اين مدت بخشنامه با برش استاني در خصوص عملياتي شدن پروژه‌هاي توسعه دولت الكترونيك در استان تدوين و جهت نظارت بر اجرا در تمامي دستگاههاي اجرايي ابلاغ شد.
 اين اقدامات برجسته پيام تشكر و قدرداني دكتر واعظي، رئيس دفتر رياست جمهوري از دكتر خادمي استاندار لرستان را طي ابلاغيه‌اي مكتوب در پي داشت.


3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal